Fotografiile din acest blog sunt protejate conform legii 8 /1996 privind drepturile de autor. Preluarea e permisa doar cu acceptul proprietarului.
Se afișează postările cu eticheta editare fotografii. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta editare fotografii. Afișați toate postările

luni, 25 august 2014

Cand nu ai ce face, te joci!

Habar nu am cum sa editez o fotografie in PS!  Si cum nu am avut ce face, m-am hotarat a vad si eu cam cum arata acest program de editat fotografii! Am vrut sa fac ceva si... a iesit altceva! Ce am vrut  sa fac nu pot sa va arat, ca nu am reusit  sa fac , ce a iesit.... vedeti mai jos!:)

 Si bineinteles ca in timp ce m-am jucat, am ascultat si muzica. Va propun sa ascultati si voi!