O alta frumusete am gasit-o intr-o salcie. Am mai prezentat fotografii dar nu ma pot abtine sa nu va mai arat inca una. E o frumusete chiar daca fructele si frunzele au devenit maronii !!!!
Aceasta floare de hamei e uscata dar este inca foarte frumoasa.
Frumusete am gasit si intr-un gard viu . Florile au trecut de mult dar semintele sunt deosebit de frumoase .... fiecare varsta cu frumusetea ei!
sau acest rest de papadie.
Inchei cu acest scai care asculta murmurul Ialomitei!
Frumusete este in fiecare etapa a vietii chiar daca nu e intotdeauna colorata in ..roz! :)
O zi minunata!
Mai multe frumuseti aramii gasiti la : Brown and beautiful







