Fotografiile din acest blog sunt protejate conform legii 8 /1996 privind drepturile de autor. Preluarea e permisa doar cu acceptul proprietarului.
Se afișează postările cu eticheta La multi ani Romania !. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta La multi ani Romania !. Afișați toate postările

luni, 1 decembrie 2014

La multi ani Romania !

La multi ani Romania! La multi ani, romani!  Din vechea cetate de scaun, Targoviste, va doresc si voua ceea ce-mi doresc si mie! O viata mai frumoasa pe aceste meleaguri pline de frumusete






Cine doreste sa cunoasca a mica parte din frumusetile Romaniei , ar trebui sa vizioneze cel putin cateva minute din videoclipurile de mai jos. Sunt poate cele mai frumoase filme facute despre Romania .


               
               .
La multi ani Romania ! La multi ani romani!